Pakiet Adrenalina

40 m

wysokość

Wrocław Polska

Lokalizacja

Pakiet Adrenalina Wrocław 40m

UWAGA WAŻNE!

Po wykonaniu przelewu - niezależnie czy jest to przelew przez DotPay czy przelew bezpośredni - wyślij do nas na kontakt@dreamjump.pl potwierdzenie przelewu! Dopiero na tej podstawie będziemy mogli przypisać do Twojego profilu wszystkie usługi, które wchodzą w skład Pakietu Adrenalina!


Pakiet ADRENALINA powstał z myślą o oszczędzaniu i zarazem promowaniu wszystkich atrakcji Dream Jump na Stadionie we Wrocławiu. Teraz dzięki zakupie wszystkich trzech naszych atrakcji w jednym miejscu i w jednym momencie - masz możliwość doznania tak różnych emocji, które zaskoczą Cię wysokością, przyspieszeniem i widokiem. A jeśli chciałbyś uszczęśliwić wiele osób za jednym razem - promocja jest właśnie idealna dla Ciebie - wszystkie zakupione atrakcje w ramach danego pakietu możesz rozdzielić na dowolną ilość osób! Dzięki temu albo oszczędzasz, albo obdarowujesz, albo mega intensywnie przeżywasz to co zamówiłeś :) Przeczytaj co wchodzi w skład poszczególnych pakietów i sam wybierz co będzie dla Ciebie najlepsze:

Co wchodzi w skład PAKIETU ADRENALINA ?

 • 1 skok Dream Jump z dachu Stadionu;
 • 1 skok wahadłowy Swing Jump;
 • 1 zjazd tyrolski Zip-Line;

Co wchodzi w skład PAKIETU ADRENALINA TANDEM ?

 • 2 skoki Dream Jump z dachu Stadionu dla jednej lub dwóch różnych osób;
 • 1 skok wahadłowy w TANDEMIE - Swing Jump – dla dwóch różnych osób;
 • 2 zjazdy tyrolskie Zip-Line dla jednej lub dwóch różnych osób;

Co wchodzi w skład PAKIETU VIDEO dla jednej osoby?

 • 2 nagrania skoku Dream Jump z dachu Stadionu kamerami GoPro 4 w rozdzielczości Full HD 60 kl/sec. (50 pln);
 • 1 nagranie skoku wahadłowego Swing Jump kamera GoPro 7 Black w rozdzielczości Full HD 60 kl/sec. (40 pln);
 • 1 nagranie zjazdu tyrolskiego Zip-Line w rozdzielczości Full HD 60 kl/sec. kamerą GoPro 4 (20 pln);

Co wchodzi w skład PAKIETU VIDEO dla dwóch osób?

 • 2 nagrania dla dwóch różnych skoków Dream Jump z dachu Stadionu kamerami GoPro 4 w rozdzielczości Full HD 60 kl/sec. (100 pln);
 • 1 nagranie skoku wahadłowego w tandemie Swing Jump kamera GoPro 7 Black w rozdzielczości Full HD 60 kl/sec. (40 pln);
 • 2 nagrania zjazdów tyrolskich Zip-Line dla dwóch różnych osób w rozdzielczości Full HD 60 kl/sec. kamerą GoPro 4 (40 pln);


  PROMOCYJNE CENY NAGRAŃ TYLKO I WYŁĄCZNIE PRZY ZAKUPIE PAKIETU PRZEZ INTERNET!

REGULAMIN PROMOCJI

1.W promocji może wziąć udział dowolna ilość osób.

2.Jedna osoba może wykupić dowolną ilość pakietów.

3.Atrakcje kupione w ramach jednego pakietu można dowolnie przekazywać innym osobom.

4.Każda z atrakcji wymaga osobnej rezerwacji terminu w grafiku.

5.Nie gwarantujemy rezerwacji wszystkich trzech atrakcji w jednym dniu – zależy to od dostępności atrakcji czy warunków pogodowych.

6.Przy niesprzyjających warunkach pogodowych część atrakcji może zostać odwołana – uczestnik atrakcji musi się jednak stawić na te atrakcje, które nie zostały odwołane, a na które ma ważną rezerwację.

7.W sprawach niewymienionych w niniejszym regulaminie postanowienia mają zasady z regulaminu ogólnego.

8.Promocja jest ograniczona czasowo od dnia 31.01.2020 do odwołania.

9.Każda z naszych atrakcji ważna jest jeden rok od daty zakupu.

10.W przypadku niezrealizowania atrakcji w terminie 365 dni od jej zakupu ulega ona zablokowaniu. Jej odblokowanie jest możliwe po opłaceniu przedłużenia o kolejny rok - każdy voucher na atrakcję z Pakietu Adrenalina jest przedłużany osobno.

11.Cennik usług dodatkowych jak przedłużenie niewykorzystanej rezerwacji czy przedłużenie poszczególnych atrakcji o kolejny rok jest dostępny na stronie https://dreamjump.pl/pl/site/price .

12.Pakiet kupiony w tej w promocji podlega zwrotowi TYLKO W CAŁOŚCI nie później niż w ciągu 14 dni od jego zakupu i zgłoszenia chęci zwrotu wraz z wysłaniem na maila kontakt@dreamjump.pl potwierdzenia przelewu i danych do zwrotu(wraz z numerem rachunku bankowego do zwrotu oraz danymi właściciela konta).

13.W momencie wykupienia atrakcji stajesz się ich właścicielem i z automatu jesteś ich wykonawcą. Jeżeli z atrakcji miałaby skorzystać inna osoba, to w dniu skoku bierzesz ze sobą tę osobę i informujesz obsługę o tym, że skok czy zjazd wykona ktoś inny :)

14.Jeśli chcesz przekazać atrakcję innej osobie to nie rezerwuj za nią terminu wykonania atrakcji! Po ustaleniu terminu nie możesz już przekazać atrakcji w systemie innej osobie – więc zrób to albo za nią, albo najpierw przekaż wybraną atrakcję, a następnie obdarowana osoba sama ustali termin skoku przez nasz grafik online.

Zamów:

Suma 0 PLN

Skomponuj swój pakiet:

Suma 0 PLN

project8.pl design // dreamjump 2023 // official